Informujemy, że w celu usprawnienia działania naszej strony wykorzystujemy pliki cookies ! Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku gdy nie wyrazisz zgody na ich zapisanie nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony !

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

JAMBOX - Najnowocześniejsza Kablówka 3 Generacji

Zapasowy mobilny INTERNET - 30GB za 19,90/m-c

Najtańsza telefonia stacjonarna - sprawdź !!!

Internet NGA i WiFi w najlepszej ofercie w okolicy !!!

FiberNET - 400 Mbit/s światłowodem do domu


2020 04 zamow 10 gb subpage


Miło jest nam poinformować, że mieszkańcy części Orchówka mogą już skorzystać z najlepszej jakości usług oferowanych drogą światłowodową przez naszą firmę.

Na ulicach Dąbrowskiego, Leśnej oraz części ulicy Szkolnej są już dostępne usługi w technologii FTTH - światłowód do domu, dzięki której można uzyskać dostęp do sieci INTERNET o prędkości nawet 400 Mb/s oraz cyfrowej telewizji kablowej JAMBOX dostarczanej drogą światłowodową (https://jambox.pl).

Zapraszamy do skorzystania naszych usług wszystkich mieszkańców objętych zasięgiem usługi - szczegóły oferty uzyskają państwo pod numerem telefonu 82 572 62 60, pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w Biurze Obsługi Klienta naszej firmy.

Jednocześnie informujemy pozostałych mieszkańców, że trwają prace projektowe nad resztą ulic Orchówka.


Szanowni Państwo !!!
W związku z licznymi prośbami i pytaniami o zasięg naszych usług opracowaliśmy mapę zasięgu z podziałem na typ świadczonych przez nas technologii:

  • FiberNET - internet światłowodowy,
  • Internet przewodowy,
  • Internet bezprzewodowy,
  • FiberNET - w trakcie opracowywania dokumentacji lub w trakcie wykonywania instalacji na danym obszarze.
  • Sieć Wirtualne Powiaty WP3 (już wkrótce)
Aby użyć filtrów dla poszczególnych technologii należy kliknąć na poniższej mapie w ikonę: Filtr technologii i odznaczych technologie którymi nie jesteśmy zainteresowani.

Aby otworzyć mapę w pełnym formacie należy kliknąc na ikonę: Pełna mapa zasięgu

Jeżeli znajdują się Państwo w bezpośrednim sąsiedztwie usługi FiberNET, a lokalizacja w której są państwo zainteresowani usługą nie została oznaczona na mapie prosimy o kontakt naszym Biurem Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30  lub telefonicznie pod numerem 82 572 62 60.
 
Mobilny1
Informujemy o wprowadzeniu do naszej oferty usługi "zawsze On-Line" polegającej na wykupieniu dodatkowego pakietu zapewniającego niezależny od naszej infrastruktury dostep do sieci INTERNET w technologii 4G LTE.
Jest to na chwilę obecną najnowocześniejsza generacja bezprzewodowej transmisji danych, zapewniająca kilkukrotnie większą prędkość pobierania w porównaniu z tradycyjną siecią 3G.

Atuty 

- Bardzo szybka transmisja danych – szybsze pobieranie, wymiana plików graficznych i multimedialnych
- Komfort oglądania wideo – płynna transmisja VoD, bardzo dobra jakość oglądanych programów
- Duża mobilność - zasięgiem LTE pokryte jest 95% obszaru Polski,

Usługę proponujemy dla:
- użytkowników, którzy wymagają stałego dostępu do sieci INTERNET (również poza miejscem zamieszkania),
- użytkowników przebywających poza miejscem stałego zamieszkania (np. studenci),
- użytkowników posiadających domki letniskowe,

Koszt usługi to 19,90 zł miesięcznie (cena tylko dla użytkowników firmy EFEKT-SERWIS posiadających aktywną umowę na internet stacjonarny lub bezprzewodowy).

Dodatkowe szczegóły dotyczące usługi "zawsze On-Line" uzyskają państwo w naszym Biurze Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30 lub telefonicznie pod numerem 82 572 62 60.


10Giga
Szanowni Pańswo !!!
po wielu miesiącach - dokładnie ośmiu ;)) walki o możliwości techniczne udało nam się sfinalizować umowę i doprowadzić do technicznego uruchomienia JEDYNEGO we Włodawie operatorskiego łącza światłowodowego o wielkiej przepustowości wynoszącej 10 Gigabit (dotychczas posiadaliśmy łącze o przepustowości 1 Gigabit), co oznacza 10 krotny wzrost możliwości technicznych świadczenia usługi dostępu do sieci INTERNET za naszym pośrednictwem.
Niezmiennie od kilkunastu lat naszym dostawcą usługi pozostaje firma ORANGE co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

Dzięki tak ogromnym parametrom łącza jako jedyni na włodawskim rynku możemy w pełni zagwarantować, że prędkości oferowane za pośrednictwem naszej usługi FiberNET - światłowód do domu są i będą zawsze w 100% osiągalne, a oferty naszych usług niezmiennie pozostaną bezkonkurencyjne i wybiegające w przyszłość.

Przypominamy także, że istnieje możliwość bezpłatnego 14-dniowego testu naszych usług i zweryfikowania naszego nowego łącza osobiście ;))

Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30 lub telefonicznie pod numerem 82 572 62 60.

Przełącz się na technologię przyszłości - FTTH czyli światłowód do domu.

Jest to najnowocześniejsza technologia polegająca na doprowadzeniu bezpośrednio do domu/mieszkania kabla światłowodowego zakończonego gniazdem abonenckim. Światłowód gwarantuje stabilność i prędkości przesyłania danych nieosiągalne w innych technologiach , a wszystko to przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Światłowód w twoim domu to:

  • nie osiągalne u innych operatorów przepustowość łącza
  • szeroka paleta usług: dostęp do Internetu, interaktywna telewizja cyfrowa IPTV, telefonia VoIP (telefon stacjonarny), programy “w chmurze”, gry on-line, i wiele, wiele innych,
  • odporność na warunki atmosferyczne (wyładowania, burze, przepięcia, śnieżyce, deszcz itp..) oraz zakłócenia spowodowane działaniem innych sieci,
  • bezpieczeństwo: transmisja w sieci światłowodowej jest bardzo trudna do przechwycenia i podsłuchania przez osoby postronne,
  • niska awaryjność sieci: brak urządzeń aktywnych (zasilanych) pomiędzy użytkownikiem a serwerownią, stabilna jakość połączenia, brak rozłączeń podczas rozmów głosowych i video (bezproblemowe rozmowy Skype),

Przeanalizuj ile miesięcznie wynoszą twoje opłaty za tradycyjny internet i tradycyjną telewizję - warto przełączyć się na technologię przyszłości już dzisiaj.

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku na temat technologii FTTH:

 

Szanowni Państwo,

jest nam niezmiernie miło poinformować że 99% wszystkich bloków wielorodzinnych we Włodawie znajduje się w zasięgu sieci NGA umożliwiającej przewodowe podłączenie do szerokopasmowej sieci INTERNET o przepustowości do 100Mbit/s.

 

Aktualna lista bloków nie objęta na chwilę obecną instrastrukturą światłowodową to:

- Furmańska 18

- 1000-Lecia PP 11

 

Dostęp do sieci NGA na etapie końcowego klienta realizaujemy poprzez doprowadzenie kabla światłowodowego (technologia FTTB - Fiber To The Building) do poszczególnego bloku i za pomocą media konwertera zamieniamy sygnał światłowodowy na ethernet i za pomocą kabla UTP poprzez switche firmy Cisco wpinamy naszych abonentów do naszej infrastruktury.

 

Ogólny schemat podłączenia i wykorzystania technologii FTTB, ethernet oraz NGA przedstawia poniższy rysunek:

 

fttb