Informujemy, że w celu usprawnienia działania naszej strony wykorzystujemy pliki cookies ! Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku gdy nie wyrazisz zgody na ich zapisanie nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony !

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

JAMBOX - Najnowocześniejsza Kablówka 3 Generacji

Zapasowy mobilny INTERNET - 30GB za 19,90/m-c

Najtańsza telefonia stacjonarna - sprawdź !!!

Internet NGA i WiFi w najlepszej ofercie w okolicy !!!

FiberNET - 400 Mbit/s światłowodem do domu

10Giga
Szanowni Pańswo !!!
po wielu miesiącach - dokładnie ośmiu ;)) walki o możliwości techniczne udało nam się sfinalizować umowę i doprowadzić do technicznego uruchomienia JEDYNEGO we Włodawie operatorskiego łącza światłowodowego o wielkiej przepustowości wynoszącej 10 Gigabit (dotychczas posiadaliśmy łącze o przepustowości 1 Gigabit), co oznacza 10 krotny wzrost możliwości technicznych świadczenia usługi dostępu do sieci INTERNET za naszym pośrednictwem.
Niezmiennie od kilkunastu lat naszym dostawcą usługi pozostaje firma ORANGE co gwarantuje najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.

Dzięki tak ogromnym parametrom łącza jako jedyni na włodawskim rynku możemy w pełni zagwarantować, że prędkości oferowane za pośrednictwem naszej usługi FiberNET - światłowód do domu są i będą zawsze w 100% osiągalne, a oferty naszych usług niezmiennie pozostaną bezkonkurencyjne i wybiegające w przyszłość.

Przypominamy także, że istnieje możliwość bezpłatnego 14-dniowego testu naszych usług i zweryfikowania naszego nowego łącza osobiście ;))

Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30 lub telefonicznie pod numerem 82 572 62 60.