Informujemy, że w celu usprawnienia działania naszej strony wykorzystujemy pliki cookies ! Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku gdy nie wyrazisz zgody na ich zapisanie nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony !

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

JAMBOX - Najnowocześniejsza Kablówka 3 Generacji

Zapasowy mobilny INTERNET - 30GB za 19,90/m-c

Najtańsza telefonia stacjonarna - sprawdź !!!

Internet NGA i WiFi w najlepszej ofercie w okolicy !!!

FiberNET - 400 Mbit/s światłowodem do domu


2020 04 zamow 10 gb subpage


Miło jest nam poinformować, że mieszkańcy części Orchówka mogą już skorzystać z najlepszej jakości usług oferowanych drogą światłowodową przez naszą firmę.

Na ulicach Dąbrowskiego, Leśnej oraz części ulicy Szkolnej są już dostępne usługi w technologii FTTH - światłowód do domu, dzięki której można uzyskać dostęp do sieci INTERNET o prędkości nawet 400 Mb/s oraz cyfrowej telewizji kablowej JAMBOX dostarczanej drogą światłowodową (https://jambox.pl).

Zapraszamy do skorzystania naszych usług wszystkich mieszkańców objętych zasięgiem usługi - szczegóły oferty uzyskają państwo pod numerem telefonu 82 572 62 60, pocztą elektroniczną: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub osobiście w Biurze Obsługi Klienta naszej firmy.

Jednocześnie informujemy pozostałych mieszkańców, że trwają prace projektowe nad resztą ulic Orchówka.