Informujemy, że w celu usprawnienia działania naszej strony wykorzystujemy pliki cookies ! Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku gdy nie wyrazisz zgody na ich zapisanie nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony !

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

JAMBOX - Najnowocześniejsza Kablówka 3 Generacji

Zapasowy mobilny INTERNET - 30GB za 19,90/m-c

Najtańsza telefonia stacjonarna - sprawdź !!!

Internet NGA i WiFi w najlepszej ofercie w okolicy !!!

FiberNET - 400 Mbit/s światłowodem do domu


Jest nam niezwykle miło poinformować o wprowadzeniu do naszej i tak już bogatej oferty usług telekomunikacyjnych usługi telefonii komórkowej EFEKT MOBILE.

Nasza firma została pełnoprawnym operatorem MVNO sieci PLUS GSM, dzięki czemu mamy możliwość świadczenia mobilnych rozwiązań głosowych w najwyższej jakości z zachowaniem najniższej ceny działając w oparciu o doskonałą i rozległą infrastrukturę na terenie całego kraju oraz za granicą.

telefonia
Na start proponujemy naszym abonentom przeniesienie obecnie posiadanego już u innego operatora numeru telefonu w całkowicie nielimitowanym abonamencie NOLIMIT, w którym otrzymają Państwo na cały okres trwania umowy pakiet który zawiera:

  • nielimitowane rozmowy do wszystkich krajowych sieci komórkowych,
  • nielimitowane rozmowy do wszystkich krajowych sieci stacjonarnych,
  • nielimitowane wiadomości SMS,
  • nielimitowane wiadomości MMS,
  • pakiet 7GB danych dostępu do sieci INTERNET,  
  • sprawną i bezproblemową obsługę przy wszystkich formalnościach związanych z przeniesieniem numeru,
W jedynej ofercie na rynku w cenie abonamentu 24,90 zł miesięcznie.

W przypadku zamówienia dodatkowego numeru telefonu - cena abonamentu wyniesie 21,90 zł za drugi i kolejny numer.

Aby skorzystać z oferty należy już posiadać minimum jedną aktywna usługę w naszej firmie (Internet, Telewizja, Internet mobilny itp...)
 

Dodatkowe szczegóły dotyczące oferty naszych usług uzyskają państwo w naszym Biurze Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30 lub telefonicznie pod numerem 82 572 62 60.
Zapraszamy także do zapoznania się z poniższą ulotką reklamową dotyczącą oferty telefonii komórkowej w sieci EFEKT MOBILE oraz dostępu do sieci INTERNET, którą dostarczamy do Państwa skrzynek pocztowych na przełomie listopada i grudnia bieżącego roku.

Już jest - EFEKT-MOBILE