Informujemy, że w celu usprawnienia działania naszej strony wykorzystujemy pliki cookies ! Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku gdy nie wyrazisz zgody na ich zapisanie nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony !

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

JAMBOX - Najnowocześniejsza Kablówka 3 Generacji

Zapasowy mobilny INTERNET - 30GB za 19,90/m-c

Najtańsza telefonia stacjonarna - sprawdź !!!

Internet NGA i WiFi w najlepszej ofercie w okolicy !!!

FiberNET - 400 Mbit/s światłowodem do domu

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu aktualną promocję - "Lato z INTERNETEM", w ramach której oferujemy najbogatszą ofertą telewizyjną oraz prędkośći niedostępne dotąd na lokalnym rynku sięgające 400 Mbps dostarczane technologią przyszłości czyli kablem światłowodowym bezpośrednio do Państwa domu.

Dodakowo w ramach promocji aktualnie trwającej oferujemy:
1. naszym obecnym użytownikom - podwojenie prędkości INTERNETU przez cały okres letni w cenie abonamentu !!!
2. wszystkim nowym użytkownikom - do końca wakacji bezpłatny dostęp do sieci INTERNET !!!
(warunkiem skorzystania z oferty jest zawarcie umowy o świadcznie usług wraz z ulotką reklamową dystrybuowaną do skrzynek pocztowych miesiącach w VII i VIII.2017 roku)

Zapraszamy do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 9 - 17 lub telefonicznie pod numerem 82 572 62 60.

 2017 05 jambox xplay ulotka 303x216mm str1 4 efekt 2017 05 jambox xplay ulotka 303x216mm str2 3 efekt

Istnieje możliwość dowolnej konfiguracji usług bez konieczności zamawiania całego pakietu.

Przypominamy także, że w naszej ofercie znajdą Państwo w najlepszych cenach internet mobilny 3G/LTE który sprawdzi się doskonale w miejscach poza terenem Włodawy i okolic i jest odpowiednią propozycją dla osób wyjeżdzających na studia lub pracujących w terenie.