Informujemy, że w celu usprawnienia działania naszej strony wykorzystujemy pliki cookies ! Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku gdy nie wyrazisz zgody na ich zapisanie nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony !

StreamingZ przyjemnością informujemy, że firma EFEKT-SERWIS zapewniła łącze umożliwiające transmisję online w sieci INTERNET podczas trwania festiwalu Międzynarodowe Poleskie Lato z Folklorem i Zew Natury.  Mamy nadzieję, że osoby które nie mogły osobiście uczestniczyć w tych wyjątkowych wydarzeniach miały możliwość śledzenia transmisji na żywo i liczymy na dalsza współpracę podczas kolejnych imprez organizowanych przez Włodawski Dom Kultury i transmitowanych przez lokalną telewizję internetową działającą przy WDK – Włodawska TV.
Materiały archiwalne oraz aktualności z Włodawy i okolic znają Państwo na stronie internetowej Włodawskiej TV lub w dostępnej w naszej ofercie cyfrowej telewizji kablowej JAMBOX na kanale numer 106.

Z pozdrowieniami
zespół EFEKT-SERWIS