Informujemy, że w celu usprawnienia działania naszej strony wykorzystujemy pliki cookies ! Jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku gdy nie wyrazisz zgody na ich zapisanie nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony !

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

JAMBOX - Najnowocześniejsza Kablówka 3 Generacji

Zapasowy mobilny INTERNET - 30GB za 19,90/m-c

Najtańsza telefonia stacjonarna - sprawdź !!!

Internet NGA i WiFi w najlepszej ofercie w okolicy !!!

FiberNET - 400 Mbit/s światłowodem do domu

Get Adobe Flash player

Załoga firmy EFEKT-SERWIS życzy Państwu ciepłych i pełnych radości Świąt Wielkiej Nocy, a także wiele radości i satysfakcji w życiu zawodowym i prywatnym.


kartkawielkanocna

Informujemy Państwa, że w celu zachowania najwyższej jakości naszych usług w okresie świąt nasi technicy pełnią dyżury telefoniczne na wypadek wystąpienia większych lub masowych problemów technicznych.

Uszkodzenia należy zgłaszać pod numerem telefonu 82 572 62 60 wew. 23 w godzinach 9.00-21.00.  


Jest nam niezwykle miło poinformować o wprowadzeniu do naszej i tak już bogatej oferty usług telekomunikacyjnych usługi telefonii komórkowej EFEKT MOBILE.

Nasza firma została pełnoprawnym operatorem MVNO sieci PLUS GSM, dzięki czemu mamy możliwość świadczenia mobilnych rozwiązań głosowych w najwyższej jakości z zachowaniem najniższej ceny działając w oparciu o doskonałą i rozległą infrastrukturę na terenie całego kraju oraz za granicą.

telefonia
Na start proponujemy naszym abonentom przeniesienie obecnie posiadanego już u innego operatora numeru telefonu w całkowicie nielimitowanym abonamencie NOLIMIT, w którym otrzymają Państwo na cały okres trwania umowy pakiet który zawiera:

  • nielimitowane rozmowy do wszystkich krajowych sieci komórkowych,
  • nielimitowane rozmowy do wszystkich krajowych sieci stacjonarnych,
  • nielimitowane wiadomości SMS,
  • nielimitowane wiadomości MMS,
  • pakiet 7GB danych dostępu do sieci INTERNET,  
  • sprawną i bezproblemową obsługę przy wszystkich formalnościach związanych z przeniesieniem numeru,
W jedynej ofercie na rynku w cenie abonamentu 24,90 zł miesięcznie.

W przypadku zamówienia dodatkowego numeru telefonu - cena abonamentu wyniesie 21,90 zł za drugi i kolejny numer.

Aby skorzystać z oferty należy już posiadać minimum jedną aktywna usługę w naszej firmie (Internet, Telewizja, Internet mobilny itp...)
 

Dodatkowe szczegóły dotyczące oferty naszych usług uzyskają państwo w naszym Biurze Obsługi Klienta od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30 - 16:30 lub telefonicznie pod numerem 82 572 62 60.
Zapraszamy także do zapoznania się z poniższą ulotką reklamową dotyczącą oferty telefonii komórkowej w sieci EFEKT MOBILE oraz dostępu do sieci INTERNET, którą dostarczamy do Państwa skrzynek pocztowych na przełomie listopada i grudnia bieżącego roku.

Już jest - EFEKT-MOBILE

StreamingZ przyjemnością informujemy, że firma EFEKT-SERWIS zapewniła łącze umożliwiające transmisję online w sieci INTERNET podczas trwania festiwalu Międzynarodowe Poleskie Lato z Folklorem i Zew Natury.  Mamy nadzieję, że osoby które nie mogły osobiście uczestniczyć w tych wyjątkowych wydarzeniach miały możliwość śledzenia transmisji na żywo i liczymy na dalsza współpracę podczas kolejnych imprez organizowanych przez Włodawski Dom Kultury i transmitowanych przez lokalną telewizję internetową działającą przy WDK – Włodawska TV.
Materiały archiwalne oraz aktualności z Włodawy i okolic znają Państwo na stronie internetowej Włodawskiej TV lub w dostępnej w naszej ofercie cyfrowej telewizji kablowej JAMBOX na kanale numer 106.

Z pozdrowieniami
zespół EFEKT-SERWIS